BEST – Автошкола в Одесі

МИ ЗНАЄМО ЯК ВАС НАВЧИТИ!

6200 грн.

ТЕОРІЯ + Практичні заняття з водіння

Контакти автошколи BEST:

м. Одеса, поселелення Котовського, вул. Героїв оборони Одеси.

  (098) 222 – 96 – 96

  (093) 222 – 96 – 96

РЕЖИМ РОБОТИ:

Пн. – Пт: 10:00 – 19:00;

Сб.: 10:00 – 14:00.

Переваги автошколи BEST

✓ Автошкола “BEST” – це величезний досвід роботи та десятки тисяч випускників! Ми знаємо, як Вас навчити!

✓ Доступні ціни на навчання.

✓ Можливість поетапної оплати.

✓ Ранкові та вечірні групи. Індивідуальний графік занять з водіння.

✓ Термін навчання – 2 місяці.

✓ Великий вибір навчальних автомобілів: АВТОМАТ/МЕХАНІКА.

Що потрібно для запису до автошколи:

ПАСПОРТ, КОД

2 ФОТО (3х4)

АВАНС – 300 грн.

Вартість навчання в автошколі

Теорія – 2700 грн.
Водіння (10 занять) – 3500 грн.

Теорія – 2700 грн.
Водіння (перевірка навичок водія) – 1200 грн.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

Медична довідка – 400 грн.
Послуги ТСЦ – 570 грн.

Навчання водінню в Автошколі “Best”:

Автошкола “BEST” – це якість, перевірена часом. Наші викладачі та інструктори дадуть Вам усі необхідні знання та навчать Вас безпечно керувати автомобілем.
Автошкола пропонує на вибір кілька програм з різною кількістю занять з водіння. Термін навчання в автошколі – 2 місяці. Курс складається з теоретичної та практичної частини. Автошкола проводить теоретичні заняття 2 або 3 рази на тиждень в ранковий або вечірній час, на Ваш вибір.
Теоретичне навчання в автошколі включає такі предмети як правила дорожнього руху, будову автомобіля, безпеку дорожнього руху, основи першої медичної допомоги, основи права та законодавчі норми, що стосуються водіїв. На другому місяці навчання до теоретичного курсу додаються практичні заняття. Досвідчені інструктори навчать Вас орієнтуватися на дорозі та підготують до нестандартних дорожніх ситуацій.
Всі викладачі та інструктори нашої автошколи не залишать поза увагою жодне питання, та приділяють особливу увагу процесу навчання. Викладацький складу автошколи регулярно проходить атестацію, кожен співробітник нашої автошколи постійно підвищує свій професійний рівень у сфері навчання водіїв.
Практичні заняття з водіння проводяться за індивідуальним графіком. Практичний курс включає відпрацювання початкових навичок водіння, відпрацювання паркування і заднього ходу.
Автошкола пропонує широкий вибір навчальних автомобілів з механічною та автоматичною коробкою передач.
Після закінчення навчання в автошколі проводиться іспит, що складається з 2 частин: теорії та водіння. Іспит з водіння проводиться на тому ж навчальному автомобілі, на якому Ви проходили навчання. За умови успішного складання іспиту в автошколі, Ви отримуєте свідоцтво про закінчення автошколи. Після закінчення курсів, вся група централізовано, у супроводі представника автошколи, складає іспит у Територіальному Сервісному центрі МВС, який також складається з 2 частин, після чого Ви отримуєте водійське посвідчення.

Відгуки про Автошколу “BEST” в Одесі

Олександр Новіков

Школа – супер! Інструктор Женя – взагалі вогонь! на 5 заняттях з водіння вже спокійно їздив по Поселку. Зараз катаюсь із правами на своїй тачці!

Ольга Самойлова

З’явилася можливість купити машину, справа залишилася за малим – навчитися водінню та отримати права. Я почала шукати школу і зупинилася саме на цій. І не дарма! По-перше, заняття вранці, відвела дитину в сад і спокійно йду на заняття. До речі, єдина школа на Поселке, де є ранкова група. Теорія з прикладами, відео, кожний пункт правил я відчула на собі. Водіння – взагалі казка! Євген – просто золото!

Елена Никитенко

Навчалася водити в інструктора Юрія Миколайовича. Такої терплячої людини я ще не бачила! Я дуже хвилювалася, тож спочатку все виходило не дуже. Але потім усе почало виходити! Це просто море емоцій, коли ти усвідомлюєш, що ти водій!

“BEST” – Автошкола в Одесі 
МЫ ЗНАЕМО ЯК ВАС НАВЧИТИ!
Досить мріяти – ставайте водієм!

 

Автошкола “BEST” – це якість, перевірена часом. Найкращі викладачі теорії та досвідчені інструктори. Найефективніша методика!

Контакти автошколи:

   вул. Героїв оборони Одеси, 80

Залишились питання?